Клуб української промоції
StartUp Club

Круглий стіл

Україна 2019:

можливості чи виклики?

КИЇВ (30 листопада 2018 року)

На круглому столі у прес-центрі Інформаційного агентства «ЛІГА Бізнес Інформ» обговорювалися питання реалізації в Україні міжнародного досвіду ведення бізнесу, розвитку партнерських відносин між органами державної влади та бізнес-середовищем, об'єднання всіх зацікавлених сторін навколо питання трансформації та реформування податкової політики, створення в Україні сприятливого клімату для залучення інвестицій з-за кордону, забезпечення умов для функціонування та розвитку підприємств.
Механізми інвестиційної привабливості. Структурування бізнесу в ЄС. Досвід Нідерландів
Основною метою проведення круглого столу в Прес-центр ДФС у Київській області, являлось обговорення можливостей реалізації в Україні нідерландської моделі ведення бізнесу, об'єднання всіх зацікавлених сторін навколо питання трансформації та реформування податкової політики та створення в Україні сприятливого клімату для залучення інвестицій з-за кордону.

Важливість такого досвіду полягає в високому рівні економіки Королівства Нідерланди, яке входить до п'ятірки найбільш привабливих для інвесторів країн за Індексом глобальної конкурентної спроможності 2017-2018 року. Нідерланди – невелика за територією та населенням держава, але валовий національний продукт дозволяє їй входити до складу найбагатших країн у світі. Такі досягнення не в останню чергу стали можливими завдяки грамотному залученню іноземних капіталів та гнучкій системі оподаткування.


В обговоренні взяли участь: засновники та керівники компанії «Blue Clue Tax Solutions»
Тон Крол і Марк Фруйт ван Гертог, керівник інноваційних програм мерії міста Амстердам (Нідерланди)
Александра Белікова, координатор Клубу української промоції "StartUp Club"
Михайло Радіо та ін.
Contacts:
067-539-00-27
Made on
Tilda